Link do ogłosznia

OGŁOSZENIE O PRACĘ

GŁÓWNA KSIĘGOWA DK “KRZEMIEŃ” W SZCZECINIE

OPIS STANOWISKA:

● Kierowanie całokształtem działalności podległej sekcji;
● Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dowodów księgowych;
● Dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych w module Finansowo- Księgowym;
● Rozliczanie sprzedaży kas biletowych, weryfikacja raportów sprzedaży, przygotowywanie i importowanie
danych z systemu sprzedaży biletów do modułu Finansowo-Księgowego;
● Rozliczenia podatkowe, przygotowanie i kontrola deklaracji VAT i CIT;
● Sporządzanie sprawozdań kwartalnie/rocznie o stanie należności Rb-N/Rb-UN oraz o stanie zobowiązań
Rb-Z/Rb-UZ;
● Sporządzanie deklaracji PFRON;
● Przygotowywanie planów pracy podległych pracowników;
● Ocena efektywności pracy podległych pracowników;
● Inwentaryzacja sald;
● Bieżąca współpraca z bankami, instytucjami;
● Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US);
● Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunku;
● Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Średnie wynagrodzenie: 9-11 TYS. PLN
Wymiar etatów: 1,0 etat
Miejsce wykonywania pracy: Dom Kultury “Krzemień” w Szczecinie

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
● Rozliczanie sprzedaży kas biletowych, weryfikacja raportów sprzedaży, przygotowywanie i
importowanie danych z systemu sprzedaży biletów do modułu Finansowo-Księgowego;
● Sporządzanie sprawozdań kwartalnie/rocznie o stanie należności Rb-N/Rb-UN oraz o stanie
zobowiązań Rb-Z/Rb-UZ;

● Pomoc w obsłudze modułu Kadry-Płace w zakresie wynagrodzeń bezosobowych.
● Sporządzanie deklaracji i raportów ZUS w zakresie wynagrodzeń i świadczeń oraz prowadzenie
rozliczeń finansowych z ZUS.
● Sporządzanie rocznych deklaracji PIT-11.
● Kompletowanie i wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego dokumentów bankowych.
● Księgowanie i dekretowanie dokumentów należności w systemie finansowo-księgowym, kontrola
terminów regulowania należności.
● Przetwarzanie danych osobowych.
● Przestrzeganie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.
● Współpraca w zakresie wynikającym z potrzeb poszczególnych komórek organizacyjnych.
● Wykonywanie innych czynności nie objętych zakresem obowiązków, zleconych przez przełożonego.
Wymagania:
● wykształcenie wyższe ekonomiczne, najlepiej o specjalizacji rachunkowość;
● Min. 3 – letnie doświadczenie na stanowisku z zakresu księgowości, obsługi płacowej i rozliczania
czasu pracy;
● Znakomita znajomość obsługi komputera i obsługi pakietu MS Office oraz Comarch
● Efektywna i bardzo dobra organizacja pracy, zaradność i kreatywność, sumienność i skrupulatność w
wykonywaniu obowiązków służbowych;
● Wysoka kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji;
● Umiejętność pracy pod presją czasu;
● Umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane:
● doświadczenie w pracy w obszarze kultury
● Znajomość j. angielskiego;
● Umiejętności interpersonalne: asertywność, umiejętność dostosowania się do zmian, umiejętność
pracy w zespole;
● Posiadanie takich cech jak: obowiązkowość, odpowiedzialność, opanowanie, zdolność ustalania
priorytetów, umiejętność szybkiego uczenia się.
W zamian oferujemy:
● Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia i poszerzenia kompetencji;
● Stabilne warunki zatrudnienia (8 godzinny czas pracy);
● Pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze;
● możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty wydarzeń i zajęć kulturalno-artystycznych
Wymagane dokumenty:
● CV/List motywacyjny
● Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
● Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji
do pracy w Domu Kultury “Krzemień” w Szczecinie na stanowisko: Główny Księgowy”.

Klauzula informacyjna: przetwarzanie w celu obsługi procesu rekrutacji:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia nr 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady (ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych osobowych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Kultury “Krzemień” w Szczecinie
2) dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych to: IOD DK "Krzemień"
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia procesu rekrutacji – na podstawie Art. 6

ust. 1 lit. b) i c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz
przepisu art. 221 § 1 ustawy Kodeks Pracy, a w zakresie nieobjętym treścią tego przepisu wyłączenie na
podstawie Państwa zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej rekrutacji,
5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są podmioty współpracujące z Administratorem w zakresie
obsługi IT i obsługi hostingu poczty elektronicznej administratora,
7) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania,
usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego podmiotu, a także prawo do
cofnięcia zgody na przetwarzanie w zakresie w jakim przetwarzanie odbywało się lub odbywa na podstawie
Pani/Pana zgody, oraz prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania,
8) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
9) podanie danych osobowych jest dobrowolne w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 ustawy Kodeks Pracy
lecz odmowa ich podania skutkowała będzie niemożliwością uczestniczenia w procesie rekrutacji. W
pozostałym zakresie odbywa się na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Która może być w każdym
czasie odwołana,
10) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani zautomatyzowanym przetwarzaniu i nie są
przekazywane do Państwa trzeciego.